Hızlı Bağlantı
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
Kategoriler

Üst Kattan Su Sızıyor

ÜST KATTAN ALT KATA SIZAN SU YÜZÜNDEN KOMŞULARINIZLA KÖTÜ OLMAYIN. ALTUN TESİSAT TEKNOLOJİ  YÜKLÜ MOBİL ARAÇLARLA ALANINDA UZMAN EKİPLERLE  SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKIN.

Firmamız  ALTUN TESİSAT  sektörün lider firmalarından biridir. Su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor size su sızıntısının yerini Bilgisayarlı elektronik cihazlarla noktasal olarak gösterebiliyoruz. Atık su borularını kamera ile görüntüleyip meydana gelen sızıntının sebebini araştırabiliyoruz. Su Kaçağını bazen atık su gider borularındaki bir çatlaktan veya contasız montajından veya çivi, vida benzeri delici cisimlerin boruya zarar vermesi sonucu oluşur. Su kaçağı bulma, bahçe de veya açık alanda bizim için hiç fark etmez.

Su kaçakları hakkında bilgisi olmayan müşterilerimiz için aşağıda tecrübelerimizden yola çıkarak bazı bilgiler verdik. Bu bilgiler bizim görüşümüzdür. Daha detaylı bilgi almak için firmamızın su kaçak arama ekibini çağırabilirsiniz.

a-)  Dairenizde bütün musluklar kapalıyken sayaç dönüyorsa bilin ki temiz su kaçağı vardır. 

b-)  Dairenizde ara ara su kaçağı meydana geliyorsa bu gider borularında kaçak olduğuna işarettir.

c-)  Kombinizin suyu devamlı eksiliyor ve duvarlarda rutubet parkelerde şişme yapıyorsa kalorifer tesisatınızda ufak bir sızıntı var demektir. Eğer kombinizin suyu 2 veya 3 saatte tamamen boşalırsa dedektör yardımı ile kaçağın noktasal yeri tespit edilir. 4 saat üzerinde bir düşüş varsa kimyasal ile hiçbir yer kırılmadan probleminizi çözebiliriz.

d-)  Yalnız su kullanımında alt kata su sızdırıyorsa atık su gider borularında bir kaçak meydana gelmiş olabilir.

e-)  Tavanda bulunan elektrik lambalarının oralardan su sızdırması varsa üst katınızda şebeke suyu kaçağı olabilir

Son teknoloji cihazlar ile su kaçağına sebep olan noktayı ya da bölgeyi tespit edebiliyoruz. Duvarınızı veya seramiklerinizi kırdırmadan önce mutlaka bizi arayın. Uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız büyük işletmelere ve küçük çaplı işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak gerekli donanımlara sahiptir.

Firmamız aynı zamanda  Pazar dahil olmak üzere 7/24hizmet vermektedir. Firmamıza ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıda bölgesel olarak sunulmuştur.

Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
Üst Kattan Su Sızıyor
X