Hızlı Bağlantı
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
Kategoriler

Banyo Tıkanıklık Açma

Görüntülü Tıkanıklık Açma (BANTO TIKANIKLIĞI AÇMA)

GİDER HATLARINIZIN İÇERSİNİ GÖRÜNTÜLEME YAPARAK AÇIYORUZ SİZDE TV İZLER GİBİ İZLİYORSUNUZ. TIKANMIŞ GİDERLERİNİZE ÇÖZÜM OLSUN DİYE LAVABO AÇ KULLANIRSANIZ TIKANMIŞ BÖLGEYİ DAHA ÇOK TIKAMASINA NEDEN OLUR. GİDER HATLARINIZ TEMİZLENDİKTEN SONRAKİ AŞAMADA LAVABO AÇ KULLANMANIZ TAVSİYE EDİYORUZ.

Problemin çözümünü anlatmadan önce problemin oluşmasını engellemek için neler yapmalı, nelere dikkat etmeliyiz profesyonel olarak size aktaralım. Öncelikle özellikle profesyonel mutfaklarda doğru ve düzgün tesisatın döşenmiş olması çok önemli. Bunun içinde tecrübeli ve profesyonel firmalar ile çalışmak iyi bir tesisata sahip olmanın tek yolu. Bu birinci şart sağlandıktan sonra dikkat edilmesi gereken ikinci şeyi söyleyelim hemen.

İkinci olarak lavabonuzun tıkanmasına sebep olabilecek mutfak artıklarına dikkat etmek gerekiyorsa bir lavabo süzgeci kullanmak.(Bu mutfaklarda aynı zamanda sağlığa uygunluk sağlar) Çünkü az gibi görünen bu artıklar zamanla tıpkı bir kaya gibi sertleşerek lavabo giderinin tıkanmasına sebep olur. Üçüncü olarak dikkat edilmesi gereken tıkanıklıklarda kimyasallar kullanmak yerine basınç uygulamak. Çünkü kimyasallar genellikle zaman ve para kaybıdır. Dördüncü olarak belli dönemlerde lavabonun altından gidere bağlanan süzgeç borusu değiştirilebilir. Çünkü bu plastik parça lavabodan atıkların ilk geçtiği kısımdır ve zamanla içerisinde ki gider daralarak tıkanır. Bu parçayı değiştirmek oldukça masrafsız ve basittir. Çoğu zamanda bu iyi bir çözüm olur.

Tüm bunlara rağmen problem oluşması engellenemiyor ve sorun devam ediyorsa yapılabilecek en doğru çözüm profesyonel bir yardım almak.

Tüm bu sorunlarınızın çözümlerini biz  ALTUN TESİSAT ve KANALİZASYON AÇMA  olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz son teknoloji makine ve techizatlarla, eğitimli personellerimizle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak tüm çalışmalarımızı garanti altında yapmaktayız.

Banyo Tıkanıklık Açma
Banyo Tıkanıklık Açma
Banyo Tıkanıklık Açma
Banyo Tıkanıklık Açma
Banyo Tıkanıklık Açma
Banyo Tıkanıklık Açma
X